Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kancelaria Windykacje Warszawa
Autor Wiadomość
Medisss Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
1
Reputacja: 0
Kancelaria Windykacje Warszawa
witam,

Poszukuje dobrej kancelarii adwokackiej która skuteczenie prowadzi odzyskiwanie należności oraz windykajcę dłużników którzy nie płacą terminowo. Obecnie współpracuję z jedną kancelarią windykacyjną z Warszawy ale jest to kancelaria radców prawnych i zupełnie jestem nie zadowolony. Proszę Was o namiary oraz opinie do kogo się można zgłosić w tej sprawie. Ewentualnie jeśli byście posiadali jakieś namiary na dobre kancelarie w Gliwicach lub Katowicach to także proszę o namiar bo mamy tam oddziały.
10-30-2014, 10:25 PM
AnnaMaria Offline
Member

Liczba postów: 198
0
RE: Kancelaria Windykacje Warszawa
Podłącze się pod pytanie bo widzę, że trochę czasu upłynęło to może autor wątku coś doradzi. Pracuję w dużej firmie logistycznej i szefostwo poleciło mi nawiązanie współpracy z dobrą kancelarią do obsługi prawnej firmy oraz windykacji. Czy możecie polecić kogoś sprawdzonego oraz napisać parę słów czym się kierować podczas wyboru takiej kancelarii. Przy okazji jeśli macie jakieś sprawdzone, skuteczne metody windykacji dłużników to także będę wdzięczna?
08-28-2017, 02:47 AM
Lexin Offline
Member

Liczba postów: 206
0
Najważniejsze jeśli szukasz kancelarii do windykacji to wybierać tylko spośród kancelarii adwokackich i radcowskich. Żadnych dziwnych tworów typu byli windykatorzy banku itp. Z doświadczenia mogę napisać, że współpraca z tego typu "kancelariami windykacyjnymi" może przynieść więcej szkód niż pożytku
08-28-2017, 02:51 AM
AnnaMaria Offline
Member

0
Oczywiście chodzi mi o kancelarię a nie o bandziorów do windykacji Wink
08-28-2017, 02:54 AM
Lexin Offline
Member

Liczba postów: 206
0
Pisząc dziwne twory nie miałem na myśli bandziorów ( chociaż to rzecz jasna też odradzam ) bardziej chodziło mi o wszelkiego rodzaju sp. z o.o. które windykują, odzyskują odszkodowania, pomagają frankowiczom itp.
08-28-2017, 02:56 AM
AnnaMaria Offline
Member

0
Rozumiem. Dodam jeszcze, że bardzo nam by zależało aby kancelaria miała doświadczenie w ściąganiu długów ( windykacji należności ) od firm z za granicy - głównie z Niemiec, Francji, Czech oraz Ukrainy
08-28-2017, 02:58 AM
Hallalbi Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
0
Trudno o dobrą kancelarie tego typu, na początku każdy obieca gruszki na wierzbie, później latwe sprawy załatwiają a z tymi bardziej problematycznymi zostajesz sam albo się ciągną i ciągną
08-28-2017, 03:05 AM
Rafal26 Offline
Member

Liczba postów: 83
0
Jak by to czytał jakiś dobry prawnik od spraw windykacyjnych to także zapraszam do kontaktu. Obecnie mam 3 wierzytelności na łączną kwotę ok 160 tyś zł. Po bezskutecznych egzekucjach komorniczych. Jestem w stanie umówić się nawet od duzą prowizję od odzyskanej kwoty. Nie znam obecnie miejsca pobytu dłużnika
08-28-2017, 03:08 AM
Barrywhite Offline
Member

Liczba postów: 210
0
Wskazówka jest taka aby do windykacji wybrać kancelarie adwokacką lub radcowską ale też taką która dobrze żyje z jakimś komornikiem. Uwierzcie mi to jest kluczowa sprawa. Nie jest istotne czy macie do odzyskania 50 tysięcy czy kilkunastu dłużników po 1-2 tyś. Wiadomo, że w przypadku 50 tyś komornik chętniej podejmie czynności i mocniej będzie naciskał niż w tym drugim wypadku. Ale nie oszukujmy się komornicy zwłaszcza ci którzy uchodzą za skutecznych mają spraw pod dostatkiem i w pierwszej kolejności zabierają się za te łatwe by temat zakończyć i przyjąć kolejne. Dlatego bardzo ważne jest aby dana kancelaria windykacyjna miała dobre chody u jakiegoś komornika. 3 lata nam zajęło aby dojść do tych wniosków i też przerabialiśmy kilkanaście firm od windykacji przez kancelarie po spółki z o.o. i inne. Z Warszawy i z Polski. Dodam, że przy dużej ilości długów do zwindykowania można sobie wynegocjować w niektórych kancelariach obsługę prawną na jakimś podstawowym poziomie za darmo więc to się w ostatecznym rozrachunku bardziej opłaca niż windykacja przez róźnego rodzaju spółki które ostatecznie i tak zlecają prowadzenie waszych spraw w sądzie adwokatom lub radcom prawnym
08-28-2017, 03:52 AM
Rafal26 Offline
Member

Liczba postów: 83
0
Dokładnie bez dobrego komornika któremu ktoś położy twoją sprawę na "górze kupki" to jest cieżko - dlatego mam te bezskuteczne egzekucje Sad. Jeśli masz jakąś kancelarię sprawdzoną proszę napisz do kogo się zwrócić z tym tematem?
08-28-2017, 04:06 AM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Forum Dobry Prawnik | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS