Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobry adwokat Katowice, Gliwice, Śląsk - opinie?
Autor Wiadomość
Mattiti Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 14
1
Reputacja: 0
Dobry adwokat Katowice, Gliwice, Śląsk - opinie?
witam wszystkich na forum,

Tym razem ja potrzebuję Waszej pomocy, rady oraz opinii. Zdecydowałam się złożyć pozew rozwodowy i chciała bym wnosić o rozwód z orzekaniem o winie. Wszystko mam już dograne ale zostaje sprawa wyboru adwokata ew. radcy prawnego któremu zlecę prowadzenie sprawy rozwodowej - moje pytanie od osób które są z tego regionu do której kancelarii adwokackiej warto się udać aby sprawa była prowadzona należycie a stawki byłyby uczciwe. Bardzo zależy mi na dobrym prawniku - proszę o Wasze opinie, informacje, sugestie??? dziekuję
08-23-2014, 05:04 AM
DzordiAl Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 17
0
RE: Dobry adwokat Katowice, Gliwice, Śląsk - opinie?
do rozwodu to raczej zdecydował bym się na dobrego adwokata
08-26-2014, 02:25 AM
Rupert Offline
Member

Liczba postów: 76
0
A niby dlaczego adwokata - jak dana kancelaria specjalizuje się w rozwodach to co za różnica czy jest adwokacka czy radcowska? Fakt faktem adwokackich wyspecjalizowanych w postępowaniach rozwodowych jest więcej - niestety osobiście nie mogę nikogo polecić z Katowic czy też z Gliwic bo nie mam styczności z rynkiem w tym regionie....
08-26-2014, 02:58 AM
Maenabe Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
0
Jest bardzo wiele powodów dla których warto właśnie do rozwodu wybrać adwokata a nie radcę prawnego - tu masz pokrótce napisane dlaczego http://www.wybierzprawnika.com/Radca_pra...t_,n2.html
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-01-2014, 01:59 AM {2} przez Maenabe.)
09-01-2014, 01:53 AM
Johhnyb Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
0
Jest gdzieś w sieci ranking adwokatów z Katowic, Gliwic, Zabrza albo Śląska, ewentualnie kancelarii adwokackich?
09-01-2014, 02:02 AM
Dooomo Offline
Member

Liczba postów: 76
0
nie ma czegoś takiego jak ranking adwokatów - musisz szukać takiego którego polecają klienci i co specjalizuje się TYLKO w rozwodach!
09-01-2014, 11:35 PM
MichalGE Offline
Member

Liczba postów: 107
0
do rodzinnych spraw czyli rozwodu, podział majątku poczytaj sobie o kancelarii adwokackiej adw. Jacka Sosnowskiego - bardzo solidna firma - główną siedzibę mają w Warszawie ale jest też filia w Gliwicach - rozwodzil kilka osob które znam nikt nie narzekał http://www.wybierzprawnika.com/Kancelari...10793.html
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-19-2015, 09:38 AM {2} przez MichalGE.)
09-01-2014, 11:47 PM
Rosmann Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
0
Byłem ostatnio u adw. Sosnowskiego na poradzie w celu zlecenia sprawy rozwodowej - fachowiec na pewno dobry, zna się na rozwodach, zaproponował kilka rozwiązań o których inni adwokaci z którymi się konsultowałem nawet nie wspomnieli - koszt porady standardowy można powiedzieć ale koszt prowadzenia sprawy 3500zł wydaje mi się przesadny ;/ w Katowicach ceny zaczynają się od 2 tyś.... ;/ a tu prawnie 2 razy tyle.
09-15-2014, 05:21 AM
Mandzia Offline
Member

Liczba postów: 144
0
Najgorszą rzeczą jaką możesz zrobić to oszczędzanie na rozwodzie. Warto wynająć dobr kancelarie która specjalizuje się w rozwodach gdyż tylko wtedy masz gwarancję dobrego prowadzenia sprawy. Wiadomo - szerokie otwarcie dostępu do zawodu spowodowało, że możesz zlokalizować adwokata który zrobi rozwód i za 1000zł ale prawdę mowiąc nie słyszałam aby jakaś naprawdę dobra kancelaria wyspecjalizowana w tym temacie robiła sprawy za mniej niz 2500-3000zł więc cena nie odbiega znacznie. polecam dobry artykuł http://www.blog.wybierzprawnika.com/adwo...-katowice/ Zresztą co tu dużo mówić jak w każdej branży możesz dać auto do mechanika co ma warsztat w szopie możesz dać do profesjonalnego salonu - na pierwszy rzut oka i jeden i drugi zrobi tak samo ale po czasie dopiero zobaczysz subtelną różnicę wykonania usługi przez profesjonalny serwis.
09-17-2014, 03:24 AM
Mattiti Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 14
1
witam Was koledzy po dłuższej przerwie. Muszę się czymś z Wami podzielić. Dziś zakończyła się moja sprawa i to z pełnym sukcesem Smile Jako, że ja zakładałem ten wątek jestem Wam winien podziękowania. Dzięki Wam wybrałem do prowadzenia sprawy kancelarię adw. Sosnowskiego i był to bardzo dobry wybór - na marginesie bardzo polecam wszystkim co maja problem podobny do mojego. To nie był łatwy okres ale naprawdę polecam każdemu kto dusi się w toksycznym związku bo w końcu dziś czuję, że odzyskałem swoje życie! Smile pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz dziękuję!
12-23-2015, 07:53 AM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Dobry Prawnik | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS