Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobry adwokat Katowice
Autor Wiadomość
Tomasz_marwi Offline
Member

Liczba postów: 246
2
Reputacja: 0
Dobry adwokat Katowice
proszę o opinie o adwokatach z Katowic użytkowników którzy korzystali z pomocy w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego - interesuje mnie dobry specjalista ale nie z drogiej Kancelarii, najlepiej praktyka indywidualna, człowiek który chodzi na rozprawy samodzielnie, nie wysyła aplikantów czy też innych adwokatów.
08-26-2013, 03:01 AM
Morelaii Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
0
RE: Dobry adwokat Katowice
Napiszę tutaj bo nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Mianowicie - sprawa rodzinna ale z podboczną sprawą karną i do takiej właśnie sprawy potrzebny jest dobry adwokat. Szukam już prawie tydzień, czytam w internecie ale opinie są różne i nie wiem czy do końca wiarygodne. Obecnie ograniczam moje poszukiwania do nazwisk które wymieniam poniżej i pytanie czy ktoś autentycznie korzystał z usług tych adwokatów i czy może napisać konkretną opinie na ich temat.

1. Kancelaria adwokacka adwokat Jacek Sosnowski adwokaci i radcowie prawni
ul. Zwycięstwa 8/5, 44-100 Gliwice

2. LEGALEO . PL Adwokat Gliwice, Kancelaria Adwokacka Legaleo.pl Joanna Wojas-Pawlak
Aleja Wojciecha Korfantego 10/4, 41-800 Gliwice

3. Kancelaria adwokacka

adwokat Jan Panek
adwokat Aleksandra Zdanowicz
adwokat Michał Zdanowicz
Gliwice, ul. Zwycięstwa 16 / 1a

Od razu mówię, że wybór jest na podstawie informacji i opinii z internetu. Nie mam żadnych znajomych ani w Gliwicach ani w Katowicach z którymi mógłbym się podzielić tym tematem i mogli by doradzić więc liczę na konkretne odpowiedzi bo sytuacja jest kryzysowa i bardzo wiele zależy od tej sprawy.
10-03-2018, 02:59 AM
Neswada Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
0
Ja powiem tyle, że z opiniami w internecie to powiem szczerze różnie bywa zwłaszcza jak się czyta te super pozytywne. Powiedz sam ile razy po wizycie u adwokata, radcy prawnego czy fryzjera wystawiasz opinie w internecie? A jak patrzysz na opinie prawników to setki opinii wszędzie więc odpowiedz sobie sam. Nic nie sugeruje ale z opiniami w internecie bym uważał
10-03-2018, 03:26 AM
Tomasz_marwi Offline
Member

Liczba postów: 246
2
Pomogę wam panowie bo mi niestety w 2013 r. jak zakładałem ten wątek nikt nie pomógł i musiałem wybierać adwokata na chybił trafił ( przez co swoją drogą zmieniałem adwokata 2 razy).

Korzystałem z usług adwokata Jacka Sosnowskiego wówczas ta kancelaria nazywała się jeszcze Kancelaria adwokacka Jacek Sosnowski, teraz chyba się rozbudowali i nazwa dłuższa. Kancelaria przeprowadził moją sprawę szybko i sprawnie w przeciwieńsywie do kancelarii które miały mi pomóc wcześniej i co ciekawe za niższą stawkę. Ostatni kontakt z kancelarią miałem w 2016 r. ale jeśli nadal trzymają poziom to bardzo polecam. Co do pozostałych wymienionych kancelarii nie powiem bo nie słyszałem o nich. Podpowiem tylko, że z adwokatem warto podpisać umowę a nie tylko uzgodnić wszystko na słowo aby później nie było niedomówień na co się umawialiśmy. Na początku nie zwraca się na to uwagi a to bardzo ważne
10-03-2018, 07:27 AM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Dobry Prawnik | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS