Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobry adwokat Wałbrzych
Autor Wiadomość
henris Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
1
Reputacja: 0
Dobry adwokat Wałbrzych
Poszukuję dobrego adwokata od spraw rodzinnych - rozwód oraz alimenty w Wałbrzychu.
05-25-2013, 09:39 AM
Letare Offline
Member

Liczba postów: 60
0
RE: Dobry adwokat Wałbrzych
hmm może lepiej rozejrzeć się za kimś konkretnym z Wrocławia - odległość nie duża a jakościowe we Wrocławiu znajdziesz dobrych fachowców
05-27-2013, 07:30 AM
Falkon Offline
Member

Liczba postów: 180
0
Wszystko zależy raczej od tego ile masz pieniędzy i jak bardzo negatywnie jest nastawiona druga strona - musisz wziąć pod uwagę, że adwokaci zapewne oprócz standardowego wynagrodzenia za poprowadzenie sprawy w przypadku dojazdu z Wrocławia lub innego miasta będą domagali się dodatkowego wynagrodzenia za każdorazowy dojazd, z drugiej jednak strony we Wrocławiu jest przynajmniej kilku specjalistów którzy robią tylko i wyłącznie spawy rozwodowe, alimentacyjne oraz podział majątku tak więc są mocno wyspecjalizowani w tej branży. Ostatnio podobny dylemat miała moja znajoma i ostatecznie sprawę zleciła adwokatowi z Wrocławia - jeśli jednak masz mniej gotówki rozważ wynajęcia adwokata z Wałbrzycha na pewno wyjdzie nieco taniej
08-14-2013, 08:28 AM
Figiel Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 27
1
Poszukaj podzwon, popytaj - ogłoszeń adwokatów masz dość sporo - ja jak szukałem to dzwoniłem i rozmawiałem - niektórzy wogóle nie prowadzą takich rozmów z klientami tylko musisz się umawiać przez sekretariat, inni rozmawiają dopiero na spotkaniu za które płacisz 200-500zł czyli jak za poradę, a jeszcze inni może trochę słabsi przyjmą Cie z otwartymi rękami i pierwszą rozmowę masz gratis. Po rozmowie z adwokatem już wiesz czego mniej więcej się spodziewać - przynajmniej ja tak zrobiłem.
08-14-2013, 11:23 PM
Tomasz_marwi Offline
Member

Liczba postów: 246
2
(08-14-2013, 11:23 PM)Figiel napisał(a): Poszukaj podzwon, popytaj - ogłoszeń adwokatów masz dość sporo - ja jak szukałem to dzwoniłem i rozmawiałem - niektórzy wogóle nie prowadzą takich rozmów z klientami tylko musisz się umawiać przez sekretariat, inni rozmawiają dopiero na spotkaniu za które płacisz 200-500zł czyli jak za poradę, a jeszcze inni może trochę słabsi przyjmą Cie z otwartymi rękami i pierwszą rozmowę masz gratis. Po rozmowie z adwokatem już wiesz czego mniej więcej się spodziewać - przynajmniej ja tak zrobiłem.

no chyba żartujesz, ja właśnie byłem kiedyś na takiej rozmowie - kasa zapłacona a poźniej na sprawie był raz a na następne aplikanci biegali. Jak próbowałem się dodzwonić to cały czas zajęty itp - tylko opinie ludzi którzy korzystali z usług danego adwokata się liczą a nie to co Ci naobiecuje na spotkaniu abyś dał kasę - zapłacisz to już zaczyna się inna bajka.
08-21-2013, 06:25 PM
takajak Offline
Member

Liczba postów: 147
0
Przed wyborem adwokata warto mieć podstawowe informacje czym się kierować np: http://www.wybierzprawnika.info/Jak_wybr...ta,n1.html , jeśli chodzi o sprawy rozwodowe i ogólnie rodzinne we Wrocławiu masz bardzo dobrego specjalistę od tych spraw polecanego przez Klientów http://www.wybierzprawnika.com/Kancelari...10779.html
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-11-2015, 10:21 PM {2} przez takajak.)
09-30-2013, 05:31 AM
Sweed Offline
Junior Member
**

1
Temat dość stary czy ktoś z Was może ostatecznie skorzystał z usług jakiegoś adwokata i może napisać jak efekty?
09-30-2015, 02:37 AM
henris Offline
Junior Member
**

1
Stary nawet bardzo stary. Założyłem go 5 lat temu gdy poszukiwałem adwokata i powiem wam, że jeśli macie sprawę to zdecydowanie najlepszy wybór to udać się do adw. Pawła Borowskiego - obsługuje też Wałbrzych i Sąd w Świdnicy. http://www.adwokat-wroclaw.info.pl . Przez ten czas miałem możliwość obserwować różnych prawników ale Borowski to zdecydowanie nr 1 za podejście do klienta ale też wiedzę
04-10-2018, 03:18 AM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Dobry Prawnik | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS