Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adwokat zielona góra opinie
Autor Wiadomość
Vinijel Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
2
Reputacja: 0
Adwokat zielona góra opinie
witam,

czy możecie mi wskazać dobrego adwokata w Zielonej Górze który przeprowadzi dla mnie rozwód z orzekaniem o winie oraz podział majątku do tego chcę się strać o alimenty na dzieci, poszukuję kogoś dobrze obeznanego w temacie spraw rozwodowych gdyż jestem przekonana, że mój mąż napewno też weźmie bardzo dobrego adwokata.
05-24-2013, 07:22 AM
Arbiter Offline
Member

Liczba postów: 243
0
RE: Adwokat zielona góra opinie
W tego typu sprawach specjalizuje się np: adw. Dagmara Biedroń - śmiało mogę Ci polecić osoba bardzo kompetentna, przykłada się do spraw, możesz też liczyć na stały kontakt
09-26-2013, 07:59 PM
Rozalia12 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
0
witam,

czy mogłbyś napisać coś więcej, czy prowadziła sprawę dla Ciebie - ja także poszukuję adwokata do sprawy rozwodowej - prawdę mówiąc chciałbym aby moją sprawę prowadziła kobieta, ktoś mi właśnie już podpowiadał że ona jest dobra ale ta osoba też słyszała o tym od kogoś - czy możesz napisać jakie ma podejście do Klienta, jak wygląda przygotowanie do rozprawy - wiem że to może dziwne pytania ale boje się tej sprawy i chciałabym mieć przy sobie dobrego adwokata.
09-26-2013, 08:14 PM
Jannnas Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
0
poszukującym polecam ciekawy artykuł który moze pomoc przy wyborze http://www.wybierzprawnika.info/Jak_wybr...ta,n1.html
09-27-2013, 01:02 AM
Marcus Offline
Member

Liczba postów: 193
0
Prowadziła sprawę dla mojej siostry - sprawa cywilna, rodzinna. Na pierwszym spotkaniu zrobiła już na nas dobre wrażenie dlatego postaniwiliśmy zlecić sprawę - generalnie było to nieco w ciemno ale od dalszych znajomych słyszeliśmy pozytywne opinie więc skorzystaliśmy. Sprawa zakończyła się pomyślnie - co do współpracy to układała się ona pomyślnie adwokat zawsze stawiała się na sprawy osobiście, pisma przed wysłaniem do sądu mieliśmy okazję zawsze czytać i wyrażać swoje uwagi, pisma były naprawdę na wysokim poziomie - mogę to smiało stwierdzić gdyż miałem oczywiście także okazję czytać pisma strony przeciwnej i naprawdę różnica jest spora. Kolejna sprawa która zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie to wypowiedzi przed sądem - bardzo merytoryczne, trafne , bez emocji - widać było że przez takie konkretne wypowiedzi zdobyła właśnie przychylność sądu. To chyba na tyle co mogę Wam powiedzieć - ogólnie cieszymy się ze trafiliśmy do tej mecenas.
10-02-2013, 12:18 AM
Jannnas Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
0
także moge ją polecić dobre opinie słyszałem - poza tym w interenecie także jest polecana http://www.dobryprawnik.org/ads/kancelar...a-biedron/ i tu poczytać można http://wybierzprawnika.info/Kancelaria_A...10790.html
11-13-2013, 01:37 AM
Frolen1 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
0
Moi drodzy, temat sprzed 4 lat więc nieco odświeżę. Poszukuję naprawdę dobrego adwokata dla siostry do rozwodu oraz walki o dzieci. Szykujemy się na najgorsze bo człowiek z którym żyje to psychopata więc niestety na pewno będzie to bardzo trudny rozwód. Do kogo obecnie warto się wybrać z takim tematem?
09-06-2017, 05:45 AM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Dobry Prawnik | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS