Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobry adwokat prawo karne wrocław
Autor Wiadomość
Koniczy Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
0
Reputacja: 0
RE: Dobry adwokat prawo karne wrocław
Mam problem, mój chłopak dzisiaj potrącił człowieka jadąc pod wpływem alkoholu i chyba narkotyków - poszukuję dla niego jak najlepszego adwokata bo z tego co wiem może trafić na długo do więzienia, za chwilę mają mu zasądzić areszt . Dziś cały dzień próbuję się dodzwonić do adwokata którego polecacie ale niestety ani w sekretariacie ani na kmórce nikt nie odbiera. Czy jest jeszcze ktoś dobry w tych sprawach we Wrocławiu - zależy mi aby adwokat był możliwie najlepszy z możliwych - może być nawet drogi. Bardzo prosze o pilną pomoc
07-16-2015, 03:09 AM
KonradK1 Offline
Junior Member
**

1
może nieco późno ale napisałem Ci jeszczE na priv dobrego adwokata z wrocławia w takich sprawaach. powodzenia
07-21-2015, 10:07 PM
Koniczy Offline
Junior Member
**

0
Dziękuję Wam za wszystkie wiadomości na Pw - ostatecznie jednak udało mi się dodzwonić do adw. Borowskiego. pozdrawiam
08-11-2015, 12:15 AM
Golem2 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
0
witam, potrzebuje opinii na temat wyboru adwokata do sprawy karnej. Musze pomóc znajomemu i potrzebuje zatrudnić mu dobrego adwokata do sprawy. Prawdopodobnie chodzi o gwałt albo molestowanie i teraz pytanie czy jak wybieram adwokata to ja mu mogę zlecić sprawę na obronę znajomego który jest zatrzymany czy to musi być ktoś z rodziny? Druga sprawa czy brać po prostu adwokata który jest polecany do spraw karnych czy jeszcze szukać kogoś kto się specjalizuje dokładnie w takich przestępstwach seksualnych. Bardzo proszę o pilną odpowiedź
12-27-2018, 08:06 AM
Koniczy Offline
Junior Member
**

0
Ja z mojego doświadczenia mogę zdecydowanie polecić adwokata Borowskiego do spraw karnych. Bez problemu możesz iść właśnie do niego nawet z taką trudniejszą sprawą
03-25-2019, 06:23 AM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Dobry Prawnik | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS