Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobry adwokat prawo karne wrocław
Autor Wiadomość
mmjunior Offline
Member

Liczba postów: 56
2
Reputacja: 0
Dobry adwokat prawo karne wrocław
Słuchajcie potrzebny namiar na dobrego adwokata z Wrocławia od prawa karnego. Syn znajomej jechał autem pod wpływem i jeszcze podczas zatrzymania znaleźli u niego w aucie trochę trawki - chłopak naprawdę z dobrego domu, nigdy wcześniej nie karany, znajoma jest załamana. Moim zdaniem z dobrym adwokatem od tego typu spraw dramatu nie bedzie. Ktoś miał podobny przypadek i coś poleci?
05-15-2013, 05:48 AM
hotornot Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
2
RE: Dobry adwokat prawo karne wrocław
stawki grają rolę czy też nie? Adwokaci od tych spraw nie są najtansi oczywiscie jak chcesz kogoś PRO!
05-15-2013, 06:26 AM
Serdzio Offline
Member

Liczba postów: 142
0
od prawa karnego nie ma wielu dobrych specjalistów no ale są dobrzy karniści - osobiście nie korzystałem gdyż na szczęscie nie miałem potrzeby ale bardzo dobre opinie słyszałem o adw. Jacku Wałęckim - myślę, że spokojnie można do niego z taką sprawą się zgłosić
05-19-2013, 08:29 AM
Tonimontana Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
1
Dobry Karnista na wagę złota na rynku Wrocławskim - po pierwsze pamiętaj, że adwokat który w sprawnie karnej obiecuje gruszki na wierzbie to już sprawa podejrzana, oczywiście są pewne triki i umiejętne korzystanie z kpk - poszukiwanie w procedurze błędów Policji i prokuratora - z taką sprawą nie idz raczej do żadnej ogromnej kancelarii gdyż dla nich to drobnostka i raczej kieruj się do Kancelarii mniejszych, indywidualnych - tam z pewnością znajdą czas aby wczytać się w akta i napiszą dobre i konkretne pisama a także dobrze będą reprezentowali Klienta - oczywiście wybrać trzeba adwokata z dobrą opinią na rynku
05-27-2013, 11:34 PM
Ffcorum1 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
0
chciałabym się dowiedzieć do którego adwokata najlepiej zgłosić się z taką sprawą dotyczącą przeryw w karze pozbawienia wolności oraz czy mój narzeczony ma dużą szansę otrzymać przerwę w karze. ma wyrok 6 lat.. siedzi już 14 miesięcy. mam trudną sytuacje. mamy razem dziecko które ma 9 miesięcy.. uczę się w szkole dziennej. konczę ja w maju .. narazie mieszkam z dzieckiem z rodzicami. dziecko utrzymuje z becikowego ponieważ mój ojciec powiedział iż nie będzie mi dawał na dziecko. po ukończeniu szkoły powiedział ze mam się wyprowadzić na swoje. nie mam jak dać sobie rady ponieważ nie mam z czego sie utrzymywać i jak żyć po szkole. chciałabym sie dowiedziec czy adwokat tez by cos pomógł?
06-06-2013, 01:09 AM
Nataliaaa Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
1
Możecie napisać którego adwokata z Wrocławia wziąść do sprawy karnej - nie jestem z Wrocławia więc kompletnie nie mam pojęcia - dobre opinie ma adw. Paweł Borowski http://opinieoprawnikach.pl/kancelaria-a...wski,f7894 - czy ktoś korzystał z jego usług jeśli chodzi o postępowanie karne bo większość osób które się wypowiadają chwali tą kancelarie w zakresie prawa cywilnego?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-18-2014, 04:32 AM {2} przez Nataliaaa.)
06-07-2013, 03:52 AM
Voice Offline
Member

Liczba postów: 231
0
Borowski to bardzo dobry adwokat, bardzo skrupulatny i dokładny z dużym doświadczeniem w sprawach karnych więc możesz śmiało się do niego zwrócić- we Wrocławiu broni wielu kierowców którzy jeździli pod wpływem oraz robi wiele spraw karnych gospodarczych i jest w tym dobry. namiar http://adwokat-sprawy-karne.info
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-14-2015, 06:07 AM {2} przez Voice.)
09-21-2014, 05:52 AM
Grek1 Offline
Member

Liczba postów: 108
0
we Wrocławiu to zdecydowanie Borowski nr 1 jeśli szukasz dobrego karnisty - w paru ciekawych sprawach, dość głośnych wyciągał ludzi z cieżkich sytuacji. Z tego co wiem to on reprezentował i bronił w sądzie tego lekarza o którym ostatnio było głośno w TV i to z powodzeniem...
10-18-2014, 04:29 AM
Aldona44 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
0
Witam, czy mogę prosić o podanie konkretnego namiaru do adw. Borowskiego - syn wpakował się w problemy i potrzebuje kogoś dobrego od spraw karnych a tych adwokatów tylu, że na pewno chcę trafić do kogoś dobrego
10-29-2014, 08:31 PM
Nataliaaa Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
1
Tak ja go wziełam do sprawy o przerwę w karze pozbawienia wolności dla narzeczonego - poszło bardzo dobrze, teraz prowadzi dla nas kolejne sprawy. Dobry i nie bierze za dużo.
02-15-2015, 08:03 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Dobry Prawnik | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS