Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukiwany adwokat Głogów
Autor Wiadomość
AnnaMaria Offline
Member

Liczba postów: 198
0
Reputacja: 0
RE: Poszukiwany adwokat Głogów
Nataliaaa umów się z adw. Biedroń - także jak najbardziej ją polecam - zapewne na rozmowie dowiesz się odrazu jakie są koszty.
09-02-2013, 07:18 PM
wpotrzebie Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
0
witam,

Ja także poszukuję adwokata ale do rozwodu który jest już w trakcie, mam adwokata z którego nie jestem zadowolony i muszę zmienić. Czy może ktoś się wypowiedzieć komu adw. Dagmara Biedroń prowadziła sprawę - przede wszystkim interesuje mnie czy sama chodzi na rozprawy, czy sama przegląda akta i czy pisma pisze dobre? I jeszcze jak z kontaktem czy nie ma problemu aby się dodzwonić jak jest potrzeba? wiem, że może dziwne pytania ale właśnie na tych sprawach zawodzi mnie mój obecny adwokat i zależy mi aby tym razem wybrać już dobrze.
09-04-2013, 01:59 AM
KrystynaW Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 26
0
Tak prowadziła dla mnie rozwód i teraz właśnie kończymy sprawę o podział majątku - odpowiadając na pytania to faktycznie mi także bardzo zależało aby zawsze był na rozprawie ten sam adwokat. Kontakt z panią mecenas zawsze bez problemów, akta analizowała sama, na rozprawach też zawsze obecna osobiście i co mi się bardzo podobało zawsze trochę wcześniej aby omówić ewentualne szczegóły, poza tym nie było problemu aby w razie czego spotkać się dzień przed rozprawą i omówić wszystko. Pisma moim zdaniem pisze bardzo dobre i treściwe - miałyśmy stały kontakt mailowy bo nieraz było tak, że potrzebowała jakieś dokładniejsze informacje do pisma, zasadniczo masz wgląd we wszystko. Co do cen to nie wiem jak wypada na tle innych bo ja odrazu do niej poszłam. Moim zdaniem to dobry adwokat i dobrze prowadzi sprawy.
09-04-2013, 06:47 PM
Greeek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
0
możesz napisać jak zmieniasz tego adwokata - wypowiedziałeś pełnomocnictwo, oddał ci kase. Mam podobny problem - wybrałem adwokata niby z polecenia znajomego ale już na pierwsZej rozprawie widzę, że jest bardzo słaby w porównaniu do adwokata mojej prawnie już byłej żony i chcę go zmienić. Z tym, że zapłaciłem mu za prowadzenie sprawy ponad 4 tyś i za bardzo nie jest chętny aby oddać cokolwiek - ktoś doradzi jak taką sprawę załatwić?
09-05-2013, 05:16 AM
BasiaZ Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
0
Czy mogę prosić o jakieś konkretne namiary na Panią adwokat Dagmarę Biedroń ?
09-26-2013, 07:20 PM
Arbiter Offline
Member

Liczba postów: 243
0
ehhh...wystarczy skorzystac z google... http://dbadwokat.pl/
09-26-2013, 07:57 PM
Patixxx Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
0
Proszę o informacje odnośnie kosztów u adwokat Biedroń? Wiem, że od wpisów minęło parę lat ale w kraju będę dopiero po nowym roku i chcę mniej więcej ustalić jakie moga być koszty za rozwód z orzekaniem o winie?
12-27-2018, 05:52 AM
BasiaZ Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
0
Oj ale to było dawno, nawet nie pamiętałam że takie pytania tu zadawałam Smile Ja korzystałam z usług mec. Biedroń w 2014 nawet już dokładnie nie pamiętam rozliczeń. Jeśli mogę podpowiedzieć to tylko tyle, że to dobry wybór i warto skorzystać z jej usług. Ja byłam bardzo zadowolona
02-07-2019, 06:20 AM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Dobry Prawnik | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS