Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adwokat od rozwodu Opole
Autor Wiadomość
Grincz Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
1
Reputacja: 0
Adwokat od rozwodu Opole
Poszukuje dobrego i sprawdzonego adwokata z Opola do sprawy rozwodowej. Nie mam z meżem dzieci, na jego majątku mi nie zależy - zależy mi tylko aby rozwiesc się szybko ale wiem, że on bedzie robił problemy w związku z czym potrzebuje dobrego prawnika. Znacie kogoś?
04-28-2013, 12:19 PM
Grejswopalach Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 27
1
RE: Adwokat od rozwodu Opole
Jak tak to może dogadajcie się na rozwód bez orzekania o winie, bedzie łatwiej, szybciej, taniej no i oczywiście przyjemniej Smile
05-02-2013, 06:08 AM
Gospodarz11 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
1
Jak mają się dogadać jak napisała, że będzie robił problemy. Bierz dobrego adwokata - sprawdź sobie opinie na portalu niech wniesie pozew - może wtedy zmięknie jak zobaczy, że nie żartujesz...
05-02-2013, 06:30 AM
Tonimontana Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
1
dokładnie poczytaj opinie na http://www.dobryprawnik.org wybierz kogoś sprawdzonego
05-25-2013, 09:42 PM
Letare Offline
Member

Liczba postów: 60
0
Jeśli niekoniecznie musisz brać kogoś z Opola to polecam rozważenie wzięcia do sprawy rozwodowej adwokata z Wrocławia mec. Pawła Borowskiego ( prowadzi kancelarie na strzegomskiej we Wrocławiu) zapoznaj się z opiniami na jego temat chociażby na tym forum jest dość często chwalony - niestety sam nie miałem potrzeby korzystania z usług adwokata w zakresie sprawy rozwodowej więc nie doradzę, nie kojarzę niestety też żadnego adwokata od rozwodów z Opola
05-27-2013, 07:27 AM
ona123 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
0
Bez sensu brać adwokata z Wrocławia jak w Opolu masz setki adwokatów, wystarczy dobrze poszukać i pewnie parę złotych zaoszczędzisz - przecież adwokatowi musisz zapłacić za każdy dojazd i za rozprawę więc jak Cię stać to pewnie ale jak nie to ja bym brała zdecydowanie kogoś z Opola
06-02-2013, 06:34 AM
Ffcorum1 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
0
wszystko zależy jak podchodzisz do tematu, z adwokatami jak z lekarzami jak jest dobry to warto jechać i setki km aby sprawa była dobrze załatwiona, być może zapłacisz za przejazdy ale sprawa rozwodowa to nie jest dobry moment do oszczędzania - tu zaoszczędzisz raz a jak adwokat Ci sprzep...y temat to poźniej będziesz oszczędzał reszte zycia
06-13-2013, 11:07 PM
Tomasz_marwi Offline
Member

Liczba postów: 245
2
Borowski bdb adwokat - rozwód, podział majątku śmiało można do niego zlecać - przy tym ma normalne stawki - http://www.wybierzprawnika.com/Kancelari...10779.html powodzenia
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-07-2015, 03:23 AM {2} przez Tomasz_marwi.)
08-21-2013, 06:31 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Dobry Prawnik | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS