Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adwokat od rozwodów Wrocłw
Autor Wiadomość
Yesss Offline
Member

Liczba postów: 122
0
Reputacja: 0
RE: Adwokat od rozwodów Wrocłw
może w takim przypadku lepiej zacząć od sprawy karnej o znęcanie się a dopiero później rozwód? Może się wydawać że to przeduży temat i jeszcze zaogni sytuacje ale z drugiej strony jak karna zostanie wygrana to rozwód pójdzie już gładko. Taki jest mój pomysł ale skonsultuj to jeszcze z adwokatem
12-27-2017, 01:15 AM
qlickand Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 8
0
Dzięki za porady sprawa jednak wygląda tak że w takiej sprawie to nikt nie chce być swiadkiem ;/ . Może ktoś kto korzystał z usług prawnika napisze jeszcze ile policzył go za sprawę rozwodową i ewentualnie ile kosztuje taka sprawa karna? Z takimi sprawami idzie się do jednego adwokata czy osobno do adwokata od sprawy rozwodowej i osobno do adwokata od spraw karnych?
12-27-2017, 01:18 AM
Marina45 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 24
0
idziesz do jednego prawnika takiego który specjalizuje się w rozwodach to on i doświadczenie w takich sprawach karnych ma. Poza tym zapłacisz mniej jak zlecisz 2 sprawy. Co do kosztów to różnie - jak ja szukałam to rozstrzał był mega duży, niektorzy chceli 3 razy więcej niż inni. Ale nie patrz na to tak bardzo bo lepiej zacisnąć pasa niż później mieć 4 razy więcej stresu podczas sprawy.

Co do samych dowodów to ja np miałam nagrania na dyktafonie.Moja mama i przyjaciółka były świadkami w sądzie.Poza tym opinia psychologa,który rozmawiał z dziećmi.Było ciężko i nie pomogło mi żadne założenie "NIEBIESKIEJ KARTY" Kretyn kurator pytał mnie przy mężu-" a mąż panią bije? A nęka psychicznie?" Jaka kobieta przy oprawcy odpowie twierdząco w takiej sytuacji.Wiedząc,że jak tylko wyjdzie za drzwi zacznie się piekło.Cierpliwie zbieraj dowody.Jeśli jego chore zachowanie,to chleb powszedni nie zajmie ci to wiele czasu.Wtedy idź na policję. Jak już coś masz idź do adwokata on powie dokładnie co i jak
12-27-2017, 02:36 AM
Ftr11 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
0
Adwokat ci policzy od 6-8 tyś za rozwód z orzekaniem o winie, i 2-4 tyś za sprawę karną mniej więcej. Nie są to tanie rzeczy
12-27-2017, 08:24 AM
Marina45 Offline
Junior Member
**

0
Ludzie się boją zeznawać.Ale czasami jak się widzi ludzka krzywdę to zmienia się podejście do pewnych spraw.On zeznawał 10 min twierdząc,że jest niewinny.Ja prawie 2 godziny.Na każdej sprawie kłamał,później nie mówił juz nic.Na wyrok nie przyszedł.Dostał 3 lata w zawieszeniu na rok,zakaz zbliżania do mnie. Na sprawie rozwodowej poległ, rozwód był z jego winy

WAŻNE!

- musisz być zdecydowana, nie dopuszczać możliwości że się wycofasz - ja wiem, że ciężko i że są dzieci itd ale niestety nie żyj marzeniami lepiej nie będzie, podjęłaś decyzję i się jej trzymaj.
- nie to nie jest ten sam człowiek którego pokochałaś i już nie będzie - obieca że się zimieni, później będzie groził że bez niego nie przeżyjesz - wiadomo - bądź na to gotowa
- na starcie zorganizuj sobie wsparcie, oficjalnie powiedz najlepszej przyjaciółce, koledze, rodzicom, rodzinie - komuś w kim możesz mieć wsparcie - że się rozwodzisz. Powiedź, że podjełaś decyzję - podaj konkretne powody aby mogli ci przypomnieć gdybyś chciała się wycofać
- idź do konkretnego adwokata - tj takiego który powie ci - to jest najlepsze rozwiązanie w pani sytuacji, tego musimy się trzymać, takich świadków powołać - on musi mieć konkretny swój plan - najlepiej do mężczyzny z tego co zauważyłam oni są konkretni i zdecydowani. Nie idź do adwokata który ci powie no jest tyle i tyle opcji ale to pani życie pani musi wybrać - nie dobry adwokat od rozwodów przerobił ich tyle że ma konkretnie powiedzieć jak działać to bardzo ważne bo chwil zawachania będziesz miała miliony. W tym planie nie może być słabych punktów os samego początku
- przygotuj dzieci, wyjaśnij jak się ma sytuacja, co się może dzieć i dlaczego one rozumieją więcej niż ci się wydaje i dla nich to będzie też przeżycie, muszą być przygotowane tak jak ty.
12-27-2017, 08:42 AM
qlickand Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 8
0
Marina45 - dziękuję wyjaśniłaś mi trochę tą sytuację. kto prowadził Tobie sprawę jakie to były koszty?
12-28-2017, 12:15 AM
Marina45 Offline
Junior Member
**

0
Napisałem ci informacje na prv
12-29-2017, 07:55 AM
Koremo Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
0
Dzień dobry, przyszedł czas i na mnie. W tym miesiącu jeszcze chcę złożyć pozew o rozwód - przemoc, alkohol, zdrada to tylko tak pokrótce. Zdrada była ostatnio i to o rozwodzie zaważyło. Dajecie tu bardzo dobre rady więc zapytam jeszcze co byście zrobili w moim przypadku? Czy rozwód z orzekaniem o winie i dalsza walka czy też bez orzekania o winie i szybkie zakończenie sprawy i nowe życie. Poszukuję też adwokata chciałabym zrobić to wszystko jednak z prawnikiem. Mamy 2 małych dzieci a mąż jest nie przewidywalny. Mój znajomy polecał podobnie jak Wy Pana Borowskiego ale ja nie wiem czy nie chciałabym lepiej mieć adwokatki, chyba kobiecie będzie mi łatwiej o tym wszystkim opowiedzieć. Proszę o wszelkie porady, najbardziej osoby które też miały w domu przemoc i zdradę.
06-18-2018, 10:36 PM
Marcus Offline
Member

Liczba postów: 193
0
Przede wszystkim musisz wiedzieć jakie są różnice pomiędzy rozwodem z orzekaniem o winie a bez i jakie skutki prawne w przyszłości takie orzeczenie może mieć w twoim przypadku. Tutaj danych jest za mało - nie wiemy ile zarabiasz, ile zarabia twoj jeszcze mąż, jaki macie majątek, jakie masz plany na najbliższą przyszłość jest bardzo wiele aspektów. Jeśli myślisz, że orzekanie o winie wpływa na podział majątku to także poczytaj trochę w internecie a później idź chociażby na zwyką poradę do adwokata i będziesz widziała co i jak.

Poczytaj nawet krótki wpisy typu jak te poniżej i już będziesz mniej więcej wiedziała na czym stoisz

http://www.rozwod24.info/rozwod-bez-orze...decydowac/

http://www.rozwod24.info/rozwod-z-orzeka...decydowac/

http://www.rozwod24.info/adwokat-rozwod/...-o-rozwod/

Co do kwestii samego adwokata - to jeśli wiesz, że jakiś adwokat jest dobry to idź właśnie do niego. Uwierz mi, że na nich to nie robi żadnego wrażenia, to są profesjonaliści, związani tajemnicą zupełnie nie masz się czym krępować. Nie jestem z Wrocławia więc nie znam tego adwokata ale po paru latach pracy w sądzie powiem szczerze, że moim zdaniem w rozwodach i ogólnie w sprawach rodzinnych dużo lepiej radzą sobie mężczyźni
06-19-2018, 06:54 AM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Dobry Prawnik | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS