Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odzyskiwanie odszkodowań - dobra firma, opinie
Autor Wiadomość
mariusz82 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
3
Reputacja: 0
Odzyskiwanie odszkodowań - dobra firma, opinie
witam wszystkich na forum, mam pewien problem bo dziś poświęciłem cały dzień aby zlokalizować kancelarie lub firmę która pomoże mi w dochodzeniu odszkodowania za szkodę osobową - jednak czytając w internecie ogólne opinie nadal się nie zdecydowałem. Ogólnie doszedłem do wniosku, że w żadnym wypadku nie należy zlecać sprawy firmom dużym molochom gdzie idą na ilość a nie na jakość. Czy możecie konkretnie opisać swoją sprawę kto i jak pomógł, ile to kosztowało czy nie było problemów...
01-15-2013, 06:47 AM
janek
Unregistered

RE: Odzyskiwanie odszkodowań - dobra firma, opinie
Szukając w sieci opieraj się na opiniach byłych klientów. Im więcej zadowolonych tym większa pewność, że firma solidna.
02-01-2013, 12:51 AM
mlekoju
Unregistered

Dobre podejście masz, w kwestii wyboru firmy. Ja także poleciłbym Ci sprawdzenie małych lokalnych kancelarii prawnych w swoim regionie. Małe początkujące firmy może nie mają sporego doświadczenia ale na pewno będą robić wszystko aby klient był zadowolony i polecał ich firmę.
02-02-2013, 07:45 PM
pawelek
Unregistered

Sam nie korzystałem nigdy z usług kancelarii prawnych, ale z opinii moich znajomych wiem, że strasznie ciężko jest znaleźć odpowiednią do swoich oczekiwać ofertę. Trzeba dobrze i szczegółowo szukać.
02-04-2013, 07:28 AM
dunaj
Unregistered

Co do dużych "molochów" to się nie zgodzę. Wiem, że wiele firm prawniczych jest dużymi firmami ale usługi mają na dobrym poziomie i cały czas go podnoszą.
02-05-2013, 07:45 AM
Loli Offline
Member

Liczba postów: 130
1
Polecam kancelarię z Wrocławia CENTRUM WERYFIKACJI ODSZKODOWAŃ LEXCENTER. Osobiście korzystałam ja oraz jeszcze jedna osoba z forum która właśnie poleciła mi tą firmę - obydwie sprawy zostały poprowdzone bardzo profesjonalnie http://www.centrumweryfikacjiodszkodowan.pl
03-10-2013, 12:38 AM
osobiscie Offline
Member

Liczba postów: 106
1
Polecam jak kolega wyżej - biorą 15% ale jeśli komuś zależy na skuteczności to najlepsza propozycja na rynku dolnośląskim
03-13-2013, 09:16 AM
Antidod Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 8
1
Lexcenter daje radę - są pracowici, klienta informują na bierząco - widać, że zależy im na dobrej opinni - ogólnie się przykładają - moja spraw w trakcie - ale na dobrej drodze - myśle....
04-12-2013, 11:05 PM
Gospodarz11 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
1
Moją sprawe robiła kancelaria Ceritas - wszystko przebiegło ok specjaliści dobrzy i dbają o klienta
05-02-2013, 06:35 AM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Dobry Prawnik | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS