Forum Dobry Prawnik
Adwokat od rozwodów Wrocłw - Wersja do druku

+- Forum Dobry Prawnik (http://www.forum.dobryprawnik.org)
+-- Dział: Tematy (http://www.forum.dobryprawnik.org/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Forum Dobry Prawnik (http://www.forum.dobryprawnik.org/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: Adwokat od rozwodów Wrocłw (/showthread.php?tid=6180)

Strony: 1 2 3 4


Adwokat od rozwodów Wrocłw - Loli - 03-11-2013

Witam, Niestety szykuje mi się dość nieprzyjemna sprawa. Niebawem chcę złożyć w sądzie papiery rozwodowe. Przeprawa nie będzie łatwa bo wiem, że moja żona będzie chciała rozwód z mojej winy a ja natomiast koniecznie chcę rozwód z jej winy, do tego niepełnoletnie dzieci, podział majątku itp. Potrzebuje namiar na kogos dobrego, a właściwie bardzo dobrego adwokata specjalizującego się w sprawach rozwodowych...


RE: Adwokat od rozwodów Wrocłw - Motylek - 03-12-2013

Ja mam sytuacje nieco odmienna - chcę spokojnego rozwodu, wiem że mogłby być z winy mojego męża ale nie chcę przechodzić stresu związanego z rozprawami i kłótniami, -dołanczam się do pytania


RE: Adwokat od rozwodów Wrocłw - osobiscie - 03-13-2013

Napiszcie do mnie na prv to podam Wam namiar do adwokata który jest naprawdę skuteczny w sprawach rozwodowych. Prowadził rozwód moj oraz mojego znajomego i obydwoje jesteśmy zadowoleni - możecie także poczytać opinie o adwokatach http://www.dobryprawnik.org/ad-category/adwokat/ z pewnością znajdziecie kogoś kto zna się na tego typu sprawach.


RE: Adwokat od rozwodów Wrocłw - Jerzy123 - 03-13-2013

Loli zastanów się czy taka wojna w sądzie Ci się opłaca. Jeśli będziesz chciał iść na noże w sądzie na pewno nie będzie to dla ciebie sprawa łatwa ale za to na pewno będzie kosztowna - przekalkuluj czy Ci się to opłaca. Być może lepiej najpierw spotkać się z żoną i ustalić warunki rozwodu, takie spotkanie nie koniecznie musi odbywać się w towarzystwie adwokata. Jeśli bez orzekania o winie to może to się odbyć i bez udziału adwokata - jednak warto wcześniej przeanalizować skutki orzeczenia z orzekaniem o winie i bez orzekania jakie będzie ono wywierało w przyszłości...tak więc konsultacje są wskazane chociażby aby pozyskać tą wiedzę.


RE: Adwokat od rozwodów Wrocłw - Vegans - 03-14-2013

Dajcie jakieś konkretne namiary...


RE: Adwokat od rozwodów Wrocłw - Po_rozwodzie - 03-21-2013

jak ja szukałem to poczytałem opinie w internecie i na portalu http://www.dobryprawnik.org ale też na innych typu znanyprawnik.pl czy http://www.wybierzprawnika.com - nie brałem pod uwagę opinii na forum.gazeta bo to jedna wielka autoreklama, polecam mocno poczytać na forach i nie tylko w moim przypadku się sprawdziło i trafiłem do dobrego adwokata (trochę też z polecenia znajomego). adw. Paweł Borowski i ogólnie mogę polecić - dobra współpraca i sukces w sądzie.


RE: Adwokat od rozwodów Wrocłw - Vegans - 04-05-2013

No właśnie czytałem na jego temat pozytywne opinie na kilku forach i umówiłem się na spotkanie na poniedziałek, ile policzył Ci za prowadzenie sprawy i miałeś z orzekaniem o winie?


RE: Adwokat od rozwodów Wrocłw - Antidod - 04-12-2013

Vegans - możesz coś napisać jak tam wizyta. Ja także szukam ale obecnie pracuje w Niemczech do Wrocławia wpadnę tylko na 1 dzień więc chcę iść w konkretne miejsce aby sprawę załatwić - napisałem Ci też kilka pytań na prv.


RE: Adwokat od rozwodów Wrocław - Vegans - 04-13-2013

Ja namiar też dostałem od człowieka z forum któremu robił rozwód i był bardzo zadowolony - na spotkaniu sam konkret - obecnie nie chcę zachwalać ale wrażenie bardzo dobre, zobaczymy jak pójdzie dalej, po sprawie opiszę jak było. - sprawa zlecona. Cenowo całkiem niezle.


RE: Adwokat od rozwodów Wrocłw - chornet - 04-13-2013

Szukam dobrego adwokata dla brata - muszę go wspomóc finansowo dlatego interesują mnie ceny - jak byście mogli coś napisać w tym kierunku